Ezt a receptet még a karácsonyi szünetben „álmodtam meg”. 🧘
Hosszú évek óta zabkását reggelizem különböző formákban, és ha megunom az egyiket, mindig jöhet egy kis újdonság.
A Stranger Things nézése közben jutott eszembe: mi lenne, ha a megszokott zabkását gofri formában készíteném el? 😍
Az eredmény egy tápláló, fehérjében gazdag, reggelire tökéletes energia-bomba lett, de őszintén szólva desszertnek is simán megállja a helyét.
Hozzávalók (1–2 adag)
- 50 g zabpehely (finomra őrölve)
- 20 g fehérjepor (nálam banános)
- 1 evőkanál chia mag (vagy helyette 1 tojás)
- 100–120 ml tej / növényi tej / víz
- 1 teáskanál sütőpor
- 1 csipet só
- kevés olaj a gofrisütő kikenéséhez
hirdetés
Elkészítés
- Keverd össze az összes hozzávalót egy tálban.
- Ha chia magot használsz, hagyd pár percet állni, hogy megduzzadjon.
- Melegítsd elő a gofrisütőt, ha szükséges kend ki egy kevés olajjal, majd süsd a tésztát kb. 3–5 percig, amíg aranybarna és ropogós nem lesz.
- Tálald friss gyümölccsel, joghurttal vagy akár mogyoróvajjal. 😋
Tipp
Én gyakran dupla adagot készítek belőle, mert hűtőben eláll, viszont másnapra kicsit sűrűbb lesz, így érdemes egy kevés folyadékkal lazítani fogyasztás előtt.
