Ez egy klasszikus, egyszerű pogácsa, a tészta könnyen összeállítható, nem kell sokáig dolgozni vele, mégis nagyon finom pogácsák lesznek belőle. A tetejére kerülhet reszelt sajt vagy köménymag, lehetnek kisebbek vagy nagyobbak, így mindenki megtalálhatja a kedvencét. 😊
Hozzávalók
Tésztához
- 600 g liszt
- 12 g friss élesztő vagy 5 g száraz
- 250 g vaj vagy margarin
- 150 g tejföl (vagy vegaföl)
- 1 tojás
- 100 ml tej (vagy növényi tej)
- ½ evőkanál só
- 1 csipet cukor
Tetejére
- 1 tojás (kenéshez)
- reszelt sajt ízlés szerint
- vagy köménymag / szezámmag
hirdetés
Elkészítés
-
Futtasd fel az élesztőt.
A tejet langyosítsd meg, add hozzá a cukrot, majd morzsold bele az élesztőt. Hagyd állni kb. 5–10 percig, amíg enyhén habos lesz. -
Morzsold el a zsiradékot a liszttel.
Tedd a lisztet egy tálba, add hozzá a felkockázott hideg vajat vagy margarint, majd morzsold össze, amíg morzsás, homokszerű állagot nem kapsz. -
Állítsd össze a tésztát.
Add a lisztes keverékhez a sót, a tojást, a tejfölt és a felfuttatott élesztős tejet. Gyúrd össze, amíg puha, egynemű tésztát kapsz. Ha szeretnél, a tésztába is tehetsz reszelt sajtot. -
Keleszd meg.
Takard le a tésztát, és hagyd kelni kb. 40–60 percig, amíg nagyjából a duplájára nő. A robotgép melegítő funkciójával ez nekem kb. 30 perc volt. -
Nyújtsd ki a tésztát.
Lisztezett felületen nyújtsd ki kb. 2 cm vastagra. -
Szaggasd ki a pogácsákat.
Pogácsaszaggatóval vagy pohárral szaggasd ki, majd tedd sütőpapírral bélelt tepsire. -
Kend le és szórd meg.
Kend le felvert tojással. A pogácsákra szórj reszelt sajtot vagy köménymagot. -
Pihentesd röviden.
Hagyd a tepsiben 10 percig pihenni. -
Süsd meg.
Előmelegített sütőben 220 °C-on (alsó-felső sütés) süsd 20–25 percig, amíg aranybarnára sülnek.
3 trükk, amitől igazán szép magas lesz a pogácsa
1. Ne olvaszd meg a vajat vagy margarint
Mindig hidegen morzsold el a lisztben. Így kis zsírrétegek maradnak a tésztában, amitől omlósabb lesz.
2. Ne nyújtsd túl vékonyra
A pogácsatészta ideális vastagsága 1,5–2 cm. Ha vékonyabb, sütéskor lapos lesz.
3. Ne csavard el a szaggatót
Amikor kiszaggatod a pogácsákat, csak nyomd le a szaggatót, ne csavard meg. Ha elcsavarod, a tészta széle összetapad, és nem tud szépen felfelé nőni.
